درباره ما

د

هر آنچه باید درباره ما بدانید

درباره ما ؛ وب سایت VIP متشکل شده از چند تیم برنامه نویسی جهت ارائه خدمات فنی و برنامه نویسی به وب سایت های دانلودی پایه گذاری شده است. فعالیت تیم ما از سال 1393 تا کنون در زمینه های مختلف در حال انجام بوده و وب سایت های خدماتی زیادی به واسطه ی تیم ما راه اندازی شده است.

محل استقرار گروه VIP SYSTEM

فعالیت گروه ما

اسکریپت VIP از سال 1395 به صورت اختصاصی و ویژه برنامه نویسی و طراحی شد و با توجه به نیاز های همان زمان مرتبا بروز رسانی های متفاوتی ارائه شده و در سال 1398 تصمیم گرفته شد نسخه ی کلود این سیستم پیاده سازی شود که با توجه به مشکلات در زیرساخت ها و حجم استفاده از این سیستم ، پروژه به سر انجام نرسید و در نهایت مجبور شدیم نسخه ی Cloud را به Single Project تبدیل کنیم.

با توجه به اینکه قصد داریم به صورت اختصاصی و ویژه بر روی این پروژه کار کنیم ، تصمیم گرفتیم پروژه VIP System بر روی یک بستر مجزا برای خود فعالیت کند که نتیجه ی آن این وب سایت شد.

تخصص ما

تخصص ما در این وب سایت ، توسعه سیستم اسکریپت VIP می باشد و هر سیستم دیگری که در این وب سایت برای فروش راه اندازی می شود ، نتیجه ی توسعه و استفاده از سیستم VIP می باشد. این بدان معناست ، این سیستم آنقدر کارایی دارد که می توان در هر زمینه ای از آن استفاده کرد !

اسکریپت اشتراک ویژه
اسکریپت اشتراک ویژه

آخرین نظرات