درخواست پروژه

د

درخواست پروژه یا درخواست طراحی وب سایت به صورت کاملا اختصاصی در وی آی پی سیستم در چند جهت قابل بررسی و انجام می باشد.

لایه بندی درخواست پروژه

همانطور که مطلع هستید پروژه های سمت وب دارای چند بخش هستند که می توان آنهارا با نام های Backend ، Frontend و دیتابیس شناسایی کرد.

همچنین UI/UX نیز بخش مهمی از طراحی وب سایت می باشد.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

شما با درخواست پروژه یا درخواست طراحی وب سایت قادر خواهید بود به اهداف خود نزدیک تر شوید؛ تیم فنی ما همواره در کنار شما خواهد بود تا با مشاوره ها و جلسات به اهداف خود نزدیک تر شوید.

تیم ما با استفاده از Bootstrap و React امکان طراحی وب سایت شمارا خواهند داشت و همواره استاندارد های پایه UI و UX کاملا رعایت خواهد شد.

چگونه مشاوره رایگان دریافت کنم ؟

جهت دریافت مشاوره رایگان ابتدا می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و درصورتی که حساب کاربری ندارید ، یک حساب کاربری برای خود در این وب سایت ایجاد (ثبت نام) نمایید. سپس یک تیکت برای ما ارسال کنید تا با مشاهده درخواست شما ، تیم فنی ما با شما تماس خواهد گرفت.

روند درخواست پروژه به چه شکل می باشد ؟

روند ابتدایی آن همانند مشاوره می باشد و ابتدا حتما باید مشاوره دریافت نمایید که در بالا توضیحات آن ذکر شد. پس از آن با عقد قرارداد رسمی و گواهی امضاء ، قرارداد رسمی عقد خواهد شد.

موضوعات قابل انجام در سفارش پروژه

درخواست پروژه

در زمان ارائه مشاوره رایگان ، موضوع درخواست پروژه شما مورد بررسی کامل قرار می گیرد و درصورتی که از نظر زمان و هزینه توافق کامل انجام شود ، می توانیم روند انجام آن را شروع و به سر انجام برسانیم.

موضوع پروژه شما می تواند نسبت به هر ایده ای متفاوت باشد و در زمان گپ و گفت با شما آن را از تمامی جهات مورد بررسی قرار خواهیم داد.

هزینه های سفارش پروژه

ما هزینه هارا بر اساس نفر/ساعت محاسبه می کنیم! درواقع یک پروژه فرضا N ساعت زمان بر هست و برای انجام این پروژه نیز به M تعداد نیرو نیاز هست تا طراحی وب سایت شما به سر انجام برسد.

در نهایت هزینه سفارش پروژه به این شکل خواهد بود : N*M*مبلغی ثابت به ازای هر ساعت کار

روند تسویه در طراحی سایت

این روند معمولا به صورت توافقی انجام می گیرد ولی به صورت استاندارد ، نصف مبلغ به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته شده و مابقی در طی روند پروژه دریافت می شود.

طراحی وب سایت سورس باز

سورس باز

درخواست پروژه طراحی سایت شما به صورت کاملا سورس باز و همراه با مستندات کامل انجام می گیرد و تمامی فایل ها در گیت هاب ذخیره می شوند.

پشتیبانی فنی

به صورت پیشفرض 3 ماه پشتیبانی فنی رایگان ارائه می شود و پس از آن با توافق یکدیگر تمدید می شود.

توسعه و افزودن امکانات

در سفارش پروژه ها ، پس از نهایی شدن امکانات ، هریک از درخواست های اضافی به صورت مجزا محاسبه می شوند.

محاسبه هزینه و زمان توسعه مثل قبل بر اساس نفر ساعت در نظر گرفته خواهد شد.

آخرین نظرات