شرایط سرویس دهی

ش

کاربر محترم ، با عضویت یا استفاده از هر یک از خدمات این وب سایت ، به منزله ی پذیرش کامل شرایط زیر می باشد ، ضمنا ممکن است این قوانین در هر زمان با توجه به متفاوت شدن شرایط تغییر کند و کاربر موافقت می نماید در بازه های مشخص این صفحه را چک کرده و موارد تغییر کرده را مطالعه نمایند.

ثبت نام

کاربر می پذیرد تمامی اطلاعات خواسته شده در زمان ثبت نام را به درستی وارد کند و تمام مسئولیت های ناشی از اشتباه وارد کردن اطلاعات با کاربر می باشد و درصورتی که این وب سایت متوجه شود کاربری اطلاعات خودرا به درستی وارد نکرده است یا اینکه از یک حساب کاربری ، چند شخصیت درحال استفاده می باشند،وی آی پی سیستم می تواند بدون اخطار یا اطلاع قبلی کل حساب کاربری به همراه موجودی و سرویس های آن را مسدود کند.

دریافت اطلاعیه ها

ما تمامی اطلاعیه هارا از طریق شماره تماس وارد شده و ارسال پیامک به آن شماره ارسال می کنیم و گاها برخی از اطلاعیه ها از طریق ایمیل نیز ارسال می شود.درصورت تعویض شماره همراه خود و عدم بروز رسانی آن در سیستم وی آی پی ، تمام مسئولیت عدم مطالعه اطلاعیه یا اخطار با شما خواهد بود و اطلاعیه یا اخطار در زمان مشخص شده اجرایی خواهد شد.

تیکت ها

 • کاربر موظف است متن درخواست خودرا در تیکت به صورت فارسی ارسال نماید ، درغیراینصورت پشتیبان می تواند از پاسخ به آن تیکت اجتناب کند.
 • کاربر موظف است برای موضوعات مختلف ، تیکت جدیدی ایجاد کند و موضاعات مختلف را در یک تیکت ارسال نکند در غیراینصورت پشتیبان می تواند تیکت جاری را به طور کلی به وضعیت “بسته شده” قرار دهد.
 • پاسخگویی به تیکت ها در روز های کاری بین 1 دقیقه تا 48 ساعت کاری ممکن هست زمان بر باشد و درصورت ارسال پیام به صورت پشت سر هم توسط کاربر ، در درجه ی اول اولویت تیکت پایین خواهد آمد و در نهایت با تصمیم پشتیبان این حق برای پشتیبان محفوظ خواهد بود تا تیکت را برای جلوگیری از اسپم در حالت “بسته شده” قرار دهد.

لایسنس سیستم و حق کپی رایت

سیستم اسکریپت VIP تمام و کمال چه از نظر معنوی و چه از نظر مادی ، صاحب امتیاز آن وی آی پی سیستم می باشد و هرگونه کپی برداری ، فروش سیستم پس خرید از وب سایت ، دستکاری در کد های اصلی ، فروش لایسنس و … که حقوق وی آی پی سیستم را از بین ببرد ، این امکان را وی آی پی سیستم برای خود محفوظ می دارد تا بتواند از شخص متخلف به صورت قانونی و قضایی شکایت تنظیم نماید.

نوع استفاده از سیستم

کاربر موافقت می نماید از سیستم جهت امور غیرقانونی،نقض حقوق کپی رایت که می تواند مشکلاتی را ایجاد نماید دوری کند و درصورتی بروز هرگونه تخلف ، تمام مسئولیت آن با کاربر می باشد.

بازگشت وجه اسکریپت خریداری شده

پس از پرداخت هزینه سیستم ، تنها درصورتی هزینه قابل بازگشت خواهد بود که دانلود آن در سیستم ثبت نشده باشد و درصورتی که دانلود ثبت شده باشد هزینه قابل بازگشت نمی باشد.

 • اگر دانلود ثبت نشده باشد و پس از گذشت 7 روز درخواست ثبت شود ، امکان بازگشت وجه نمی باشد.
 • هزینه ی پرداختی تنها به کارت پرداخت شده قابل بازگشت می باشد.

بازگشت وجه شخصی سازی

هزینه پرداختی بابت شخصی سازی ، از زمان شروع شخصی سازی امکان بازگشت وجه نخواهد داشت.

برداشت موجودی کیف پول

شما می توانید تمامی موجودی خودرا به جزء هدایای دریافتی از سمت باشگاه مشتریان و هدایای سیستمی در هر زمان برداشت کنید.از هزینه قابل برداشت شما موارد زیر کسر و سپس به حساب شما بازگشت داده خواهد شد و همچنین حداقل موجودی حساب شما باید 500000 ریال باشد :

 • هزینه کارمزد انتقال وجه
 • هزینه کارمزد درگاه پرداخت 2.5% تا سقف 150000 ریال.

پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی فقط درصورت داشتن اشتراک پشتیبانی فنی قابل ارائه می باشد و درصورت نداشتن آن ، هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات شما نخواهیم داشت.

 • پشتیبانی فنی فقط شامل رفع ایرادات سیستم می باشد؛ انجام تغییرات و اضافه کردن موارد جدید شامل پشتیبانی فنی نمی باشد.

دریافت بروز رسانی ها

با خرید اشتراک پشتیبانی در بازه زمانی مشخص فقط امکان دریافت پشتیبانی فنی را خواهید داشت و خارج از این شرایط تحت هیچ شرایطی امکان ارائه بروز رسانی برای سیستم نمی باشد.

لغو شدن یک طرفه پشتیبانی فنی

درصورتی که شخص خریدار در سورس کد ها تغییراتی اعمال کند یا اینکه امضاء VIP SYSTEM را از فوتر ها (حتی در یک صفحه) حذف نماید ، پشتیبانی فنی شخص به صورت یک طرفه و بدون اعلام قبلی لغو می گردد و هر تعداد بار دیگر اشتراک پشتیبانی فنی خریداری نماید ، به عنوان خسارت لغو می گردد و کاربر حق اعتراض نسبت به این موضوع را ندارد.

امنیت اسکریپت VIP

اسکریپت وی آی پی دارای سیستم امنیتی چندمنظوره می باشد و قادر است امنیت را از دسترسی خارجی تامین کند ولی در صورت نصب آن در کنار دیگر اسکریپت یا سیستم ها مثل وردپرس ، هیچ تضمینی برای امنیت وجود نخواهد داشت.زیرا درصورت وجود باگ در اسکریپت دیگر و دسترسی پیدا کردن به فایل ها ، دیگر تامین امنیت از خارج مفهومی نخواهد داشت.ما در قبال از بین رفتن اطلاعات و اسکریپت شما و همچنین اطلاعات و داده های سرور شما در هر شرایطی مسئولیتی قبول نخواهیم کرد و تهیه پشتیبانی ( بک آپ ) با کاربر خواهد بود.

شخصی سازی

ما شخصی سازی های شمارا جدا از دیگر کاربران قرار می دهیم ولی ممکن هست به اشتباه شخصی سازی شما برای کاربر دیگری نیز ارسال شود و ما مسئولیتی در قبال آن نخواهیم داشت.

 • درصورت تمدید نکردن پشتیبانی فنی ، پس از مدتی فایل های شخصی سازی شما در سرور های ما از بین خواهد رفت و مسئولیت تمام و کمال آن با کاربر می باشد و با تمدید نکردن پشتیبانی فنی به منزله ی عدم فعالیت کاربر می باشد.
  • شخصی سازی بر روی سیستم شما باقی خواهد ماند ولی درصورتی که بیشتر از 2 ماه اشتراک خودرا تمدید نکنید ، فایل های شما در سرور ما حذف خواهد شد و درصورت تمدید مجدد پس از این زمان و دریافت بروز رسانی ، ممکن هست دیگر شخصی سازی هارا دریافت نکنید.

ارسال امکاناتی اشتباه برای سیستم

برخی مواقع ممکن هست یک پلاگین یا امکاناتی مثل شخصی سازی برای کاربری به صورت اشتباه ارسال شود؛ ما این امکان را در هر زمان خواهیم داشت تا پلاگین یا امکانات ارسال شده برای کاربر را از روی سیستم حذف نماییم و کاربر امکان اعتراض به آن را نخواهد داشت.

شرایط حذف امضاء از فوتر

تنها در صورتی امکان حذف امضاء از فوتر می باشد که :

 • شخص دارای پشتیبانی فنی لایف تایم باشد.
 • یا پرداخت 10 برابر قیمت بروز سیستم.

به جزء شرایط بالا ، درصورت حذف امضاء با استناد به بند “لغو شدن یک طرفه پشتیبانی فنی” با کاربر رفتار خواهد شد.

بروز شده در تاریخ : 1401/04/15

آخرین نظرات