اجاره سرور

ا

اجاره سرور ، یکی از قابلیت های جذاب اسکریپت VIP می باشد که بدون دادن دسترسی می توانید کسب درآمد کنید.

منظور از اجاره سرور چیست ؟

فرض کنید شما سروری دارید که درحال استفاده از آن هستید و مایلید داده های آن را با شخص یا اشخاص دیگری اشتراک گذاری کنید و از آن کسب درآمد کنید. به همین صورت می توانید سرور خودرا در سیستم ما ثبت کنید و ما آن را به دیگران نمایش دهیم تا از سرور شما استفاده کنند ؛ درواقع فایل های خودرا به دیگران اجاره می دهید.

برای اجاره سرور چه چیزی نیاز هست ؟

جهت اجاره سرور کافیست سروری داشته باشید که آرشیوی در هر زمینه تهیه کرده باشید و همچنین بر روی آن زبان PHP نیز نصب شده باشد. در نهایت مشخصات سرور خودرا در سیستم ما ثبت می کنید و ما در نهایت به شما یک فایل ارسال می کنیم که به واسطه ی آن سرور شما تبدیل به API می شود ! همچنین شما می توانید به روال قبل از سرور استفاده کنید و هیچ مشکلی در آن وجود ندارد.در این روش هیچ دسترسی مستقیمی نیاز به ارسال نیست و فقط سیستم اجازه تولید لینک دانلود دارد و همچنین قابلیتی جهت ویرایش یا حذف فایل یا حتی افزودن فایل تحت هیچ شرایطی وجود ندارد و از نظر امنیت هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

همچنین می توانید هر دانلود را قیمت گذاری کنید تا شخص در زمان دانلود مبلغی را به شما پرداخت کند ؛ در نهایت مبلغ با شما تسویه حساب خواهد شد.

برای اجاره گرفتن سرور چه چیزی نیاز هست ؟

جهت اجاره گرفتن سرور، شما نیاز به داشتن اسکریپت VIP نسخه vPlus را دارید و باید اشتراک اجاره سرور را از وب سایت ما تهیه کنید تا به لیست سرور های اجاره داده شده دسترسی داشته باشید. تمامی سرور ها دسته بندی شده و قیمت هر دانلود مشخص می باشد. شما می توانید کد سرور اجاره داده شده را در اسکریپت VIP خود وارد کنید تا به راحتی از آن سرور استفاده کنید و در ازای هر دانلود مبلغی را به شخص اجاره دهنده سرور پرداخت خواهید کرد.

هدف از ارائه این نوع سرویس :

ما همواره سعی داریم به همه نوع از کسب و کار ها کمک کنیم؛ با استفاده از این سرویس درواقع هزینه های اولیه راه اندازی وب سایت که یکی از آنها تهیه سرور و جمع آوری آرشیو فایل می باشد ، به حداقل می رسد و از طرفی دیگر شخص اجاره دهنده سرور نیز ، با اجاره دادن سرور می تواند بخشی از هزینه های خودرا کاهش دهد.

همچنین مایلیم در آینده ای نزدیک یک شبکه ی بزرگ متصل به یکدیگر ایجاد کنیم تا تمامی کاربران با تمایل خود بتوانند سیستم های دانلودی خودرا به یکدیگر متصل کنند و حجم زیادی از هزینه ها کسر شود و همچنین اطلاعات (داده یا فایل) در این شبکه بدون افت کیفیت یا سرعت به دست کاربر نهایی برسد.

اجاره سرور
اجاره سرور

در این مدل از شبکه سازی فرض کنید شما نیاز به فایلی دارید به نام Coffee.mp4 که محتوای آن در مورد تولید قهوه می باشد ، حال بجای آنکه نیازمند شخصی باشید که برای شما محتوا را پیدا کند و همچنین سروری داشته باشید که فایل تهیه شده در آن آپلود شود. می توانید از این شبکه استفاده کنید و فقط هزینه جزئی برای آن پرداخت کنید . البته نیازمند آن هست که قبلا شخص دیگری از این فایل استفاده یا آن را داشته باشد.

واسط سازی سرور

یک سوال مهم که شاید ذهن شمارا مشغول کرده باشد ، چگونه این شبکه قرار هست کار کند و زیر ساخت آن چگونه کار خواهد کرد ؟

در حال حاضر نسخه ی اولیه آن توسط ما پیاده سازی شده و توسط سرور واسط ساز ما که واسط بین شخص اجاره دهنده سرور و اجاره گیرنده سرور می باشد ؛ داده ها با واسط سازی قابل مشاهده و دانلود می باشد و درصورت موفق بودن می توان در آینده ی نزدیک این شبکه را گسترده تر کرد.مدل پیاده سازی شده ، یک به چند می باشد ، یعنی یک سرور می تواند با چندین سرور دیگر بدون افت کیفیت در ارتباط باشد و درصورتی که سرور واسط احساس کند ترافیک یک سرور درحال زیاد شدن می باشد ، به صورت موقت تا زمانی که فشار از روی سرور برداشته شود ، API آن موقتا قطع می شود و سرور واسط ساز مرتبا وضعیت ترافیک آن را بررسی می کند تا به حالت مناسب قرار بگیرد.

همین الان ثبت نام کن و از سرویس “اجاره سرور” استفاده کن.

برای استفاده از این سرویس شما هیچوقت نیاز پیدا نخواهید کرد که با شخص اجاره دهنده یا اجاره گیرنده در ارتباط باشید. همه چیز از صفر تا صد توسط وی آی پی سیستم انجام خواهد شد !

7 دیدگاه

 • سلام. وثت بهیر.من یه سرور دارم که 50 ترا دیتا داره برای 40هزار فیلم تقریبا

  1.بیام سرورم رو اشتراک بذارم.چطور متوجه درامدش بشم؟
  2.کاربر چطور از بین چندتا سرور انتخاب میکنه؟
  3.ملاک انتخاب چیه؟.فرضا 1 فیلم توی چند تا سرور باشه.
  4سیستم شما به صورت pay per file هست؟یا pay per click
  5. یعنی شروع دانلود رو به عنوان درامد حساب میکنین فقط؟
  6.فرضا دانلود کامل انجام نشه تکلیف درامدش چی میشه؟
  7.چه فایل ایی در سرور ما مجاز هست؟فیلم زبان اصلی بدون سانسور منظورم هست…
  8.میشه یه فولدر رو فقط اشتراک گذاشت؟
  9.هزینه فعال سازی داره؟چقدر؟
  10.مدت دار هست فعال سازیش؟
  11.میشه محدودیت دانلود برای خریدار دیتای ما گذاشت؟خریدار میتونه یه روزه کل دیتای مارو دانلود کنه و سایتی مشابه ما راه اندازی کنه
  سوالات زیاد شد اما یکم ابهام وجود دارد.با تشککر از تیم خلاق vip system
  همچنان منتظر افزونه وردپرس سیستم هستیم.

  با تشکر

  • سلام وقت شما هم بخیر
   به ترتیب به سوالات شما پاسخ میدم :
   1- در پنلتون میزان درآمد ثبت می شود و جزئیات درآمدی آن در حساب کاربری نوشته شده و قابل پیگیری هست : مشاهده کنید
   2-کاربر جهت مشاهده ی لیست سرور های قرار گرفته باید اشتراک خود را فعال کند تا لیست سرور هارا با دسته بندی مشاهده کند ، همچنین از شخصی که سرور خودرا اشتراک گذاری کرده ، وب سایت اصلی هم دریافت می شود تا شخص مشاهده کننده ابتدا بتواند وب سایت را مشاهده کند و در نهایت تصمیم گیری کند.
   3- ملاک انتخاب می تواند هزینه منطقی هر دانلود و کامل بودن آرشیو باشد.
   4-5-6 : ملاک شروع دانلود هست و محاسبه اتمام دانلود فشار سنگینی را تحمیل می کند ، درصورتی که دانلود کامل نشود ، لینک ایجاد شده تا مدتی زمان دارد و می تواند بعدا ادامه ی دانلود را انجام دهد ولی محدودیت آیپی قرارداده شده ، با این حال صاحب سرور می تواند محدودیت آیپی را بردارد.دانلود کامل انجام نشود ، هزینه به حساب شما می نشیند، تصمیم گیری به اتمام رساندن دانلود بر عهده ی کاربر هست.
   7- اختیار کامل آن با شماست و محدودیتی برای آن اعمال نشده.
   8- بله در تنظیمات فایل کانفیگ API می توان چنین کاری را انجام داد.
   9- برای شخصی که اشتراک گذاری می کند ، خیر هزینه ی فعال سازی ندارد و فقط به عنوان واسط جزئی از درآمد شما را برداشت می کنیم که بازهم جزئیات آن در پنل کاربری ذکر شده.
   10-به صورت پیشفرض اشتراک گذاری فعال هست و فقط شخص مصرف کننده (اجاره کننده) باید هزینه ای را پرداخت کند و خیر مدت دار نیست.
   11-قابل پیاده سازی هست ولی فکر نمی کنم شخصی توانایی انجام چنین کاری را طی مدت زمان کم داشته باشد ، با این حال سیستم واسط ما ، درصورتی که مشاهده کند از سمت یک کاربر درخواست زیاد ارسال می شود ، جهت جلوگیری از فشار آمدن به سرور شما ، برای مدتی توکن کاربر به صورت خودکار غیرقابل فعالیت می شود.مبنای این کار بر اساس ترافیکی هست که به سمت سرور ما ارسال می شود.ابتدا سرور واسط با ارسال چند درخواست به سمت سرور شما سعی می کند پینگ دریافت کند و تصمیم گیری می کند برای هر کاربر نسبت به پینگ چقدر ترافیک در لحظه در نظر بگیرد.

   موفق باشید

 • سلام.
  من قصد دارم یکی سرور هایی که دارم را با شما اشتراک گذاری کنم ولی سوالی که دارم آیا باید اسکریپت وی آی پی رو از شما خریداری کنم ؟

  • سلام
   در پاسخ به سوال شما :
   خیر اصلا نیازی به خرید نیست . فقط شخصی که مایل هست از سرور های اشتراک گذاری شده استفاده کند ، باید اسکریپت وی آی پی را خریداری نماید.

توسط Admin

آخرین نظرات