باشگاه مشتریان

ب

باشگاه مشتریان چیست ؟

به طور کلی گرد آوردن جمعی از مشتریان و فراهم کردن شرایطی ایده عال برای آنها ، می توان باشگاه مشتریان گفت.

هدف ما فراهم کردن شرایطی هست که در زمانی که کاربر خرید یا تراکنشی را انجام می دهد ، احساس مثبتی دریافت کند.

نیازمندی ها در باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان
باشگاه مشتریان و بررسی نیاز ها

شما برای خدماتی که در وب سایت وی آی پی سیستم دریافت می کنید ، هزینه ای را پرداخت می کنید که کاملا شفاف و واضح می باشد ولی در قبال آن ما نیز به شما بخشی از هزینه ی پرداختی که توسط شما پرداخت شده را بازگشت می دهیم !

بازگشت هزینه چه سودی دارد ؟

ما یک سیستم کاملا یکپارچه و پیچیده طراحی کرده ایم که تعداد تراکنش های شما به همراه مبلغ آن را بررسی می کند و قسمتی از مبلغ پرداختی شمارا به کیف پول شما برگشت میزند ! اما چرا و این کار چه سودی برای شما دارد ؟

در باشگاه مشتریان هدف جلب رضایت مشتری می باشد و نسبت به تعداد تراکنش های شما و مبلغی که به شما بازگشت داده می شود ، می توانید خیلی از خدمات را رایگان دریافت کنید ! چگونه ؟

بسیار ساده هست ! درواقع با این کار شما هزینه ی خدماتی که در آینده به آن نیاز دارید را از قبل نیز پرداخت کرده اید !

درواقع هیچ هزینه ی اضافه تری توسط شما پرداخت نشده و اصول آن به این شکل هست که درصدی از مبلغ پرداختی شما که به شما بازگشته ، در آینده نیز قابل استفاده هست و می توان به آن به عنوان تخفیف دائمی نگریست !

درصد بازگشت مبلغ در باشگاه مشتریان

مقدار این درصد برای همه یکسان نیست ولی حداقل آن 1% می باشد و حداکثر آن 10% در نظر گرفته شده است که با توجه به تعداد تراکنش ها و مبالغ تراکنش ها ، این درصد تغییر می کند و به عبارت ساده تر ، هر چه شما کاربر قدیمی تری باشید و تراکنش های زیاد تری انجام داده باشید ، به مرور این درصد بیشتر می شود و مبلغ بیشتری از پرداختی شما به خود بازگشت داده می شود.

نقد کردن کیف پول

مبلغی که توسط باشگاه مشتریان به شما بازگشت داده می شود ، مستقیم در کیف پول شما قرار میگیرد که هم میتوانید از آن برای دریافت خدمات و خرید های خود استفاده کنید و هم می توانید درخواست خودرا به صورت تیکت ثبت کنید تا به حساب شما با کسر کارمزد انتقال واریز گردد.

همگی می توانیم سود کنیم !

شعار ما در باشگاه مشتریان

محدودیت در محاسبه سود شما

ما برای سود دهی به شما هیچگونه محدودیتی در باشگاه مشتریان خود در نظر نگرفته ایم و هر مبلغی که پرداخت کنید ، بدون در نظر گرفتن محدودیت ، مبلغ را محاسبه و به حساب شما واریز می کنیم.

معرفی کاربر توسط شما

در پنل کاربری شما بخشی تحت عنوان “کسب درآمد” در نظر گرفته شده که لینکی اختصاصی برای شما در نظر گرفته شده است.شما با معرفی کاربر می توانید از هر تراکنشی که کاربر معرفی شده شما انجام می دهد نیز سود چشم گیری دریافت کنید.

درصورتی که تعداد افراد معرفی شده توسط شما بیشتر از 20 نفر باشد نیز ، می توانید درخواست دهید تا سود شما از هر تراکنش کاربر از حالت پیشفرض سیستم بیشتر در نظر گرفته شود.

افزودن دیدگاه

آخرین نظرات