خرید اسکریپت

خ

اسکریپت یک سیستم یا قطعه کدی می باشد که با آن (خرید اسکریپت) می توانید قابلیت هایی را به وب سایت خود اضافه کنید.

انواع اسکریپت ها

اسکریپت ها می توانند مدل های مختلفی داشته باشند و یا با زبان های برنامه نویسی مختلفی نوشته شوند ، مانند :

  • PHP
  • Python
  • Perl
  • و…

اسکریپت ها می توانند در طراحی وب سایت و یا یک سیستم تولید محتوا مورد استفاده قرار بگیرند.

خرید اسکریپت سورس باز

خرید اسکریپت سورس باز
خرید اسکریپت سورس باز

اسکریپت ها می توانند سورس باز یا غیر سورس باز باشند و باتوجه به هر زبان برنامه نویسی این روند متفاوت هست. ما در وی آی پی سیستم (VIP-SYSTEM) تمامی اسکریپت های خودرا سورس باز ارائه می کنیم. 

بررسی اسکریپت های سورس باز و غیر سورس باز

همانطور که از اسم آن مشخص هست ، اسکریپت هایی مانند PHP ، سورس باز هستند و با ارائه آن سیستم به مشتری، کلیه سورس ها قابل دسترس خواهد بود.

هرچند که راه حل هایی وجود دارد که بتوان اسکریپت را از حالت سورس باز خارج نمود اما بازهم از نظر مشتری شاید جالب نباشد !

با خرید اسکریپت سورس باز علاوه بر اینکه سورس را کامل مشاهده می کنید و از جهاتی نیز اطمینان خواهید داشت که در پشت پرده اتفاقی مشکوک رخ نمی دهد.

در نظر داشته باشید با خرید اسکریپت های غیر سورس باز ، آینده وب سایت شما می تواند به خطر بیفتد ! اگر برایتان سوال شد که چرا ممکن هست این روند خطرناک باشد باید پاسخ دهیم که :

  1. درصورت داشتن لایسنس بر روی اسکریپت ، با خرید اسکریپت و با در نظر گرفتن احتمال از بین رفتن سرویس دهنده شما ، وب سایت شما نیز از بین خواهد رفت.
  2. درصورت بوجود آمدن خطا در وب سایت شما ، به دلیل سورس باز نبودن اسکریپت ، دیباگ و رفع خطا تا زمان پاسخگویی توسعه دهنده اصلی برای شما غیرممکن خواهد بود.

خرید اسکریپت های وی آی پی سیستم

ما در مجموعه وی آی پی سیستم ، اسکریپت های سورس باز گوناگونی داریم که هیچ یک لایسنس گذاری نشده اند، از جمله اسکریپت هایی که می توان به آنها اشاره کرد در زیر قابل مشاهده می باشند :

افزودن دیدگاه

آخرین نظرات