مدیریت مشتری در اینستاگرام

م

مدیریت مشتری یا مدیریت کاربر در اینستاگرام برای صفحات بزرگ کار دشواری قلمداد می شود و دلیل عمده ی آن نداشتن یک سیستم کنترلی می باشد.

همچنین دریافت هزینه از مشتری در اینستاگرام به دلیل عدم اتصال کاربر به درگاه پرداخت ممکن هست از نظر اعتماد در مرحله ی اولیه برای کاربر سخت باشد ، این درحالیست که اگر کاربر وارد درگاه پرداخت شود (بجای کارت به کارت) می تواند اعتماد سازی بیشتری داشته باشد.

فروشگاه های اینترنتی در اینستاگرام

اکثر فروشگاه های اینترنتی در بستر اینستاگرام ، برای ارتباط با مشتری خود و دریافت وجه نقد از آنها که وب سایت فروشگاهی ندارند ، از طریق دایرکت یا whatsapp اقدام به این کار می کنند. اما با توجه به اینکه مدیریت مشتری کار دشواری می شود و ممکن است با حذف اکانت یا بوجود آمدن مشکل برای اکانت فروشنده ، دسترسی به لیست آنها مشکل ساز شود در نتیجه راه اندازی یک فروشگاه یا مدیریت فروشگاه در بستر شبکه های اجتماعی ممکن هست مشکل ساز شود.

راهکار برای مدیریت مشتری

با استفاده از اسکریپت vAcc شما قادر خواهید بود ، پنل کاربری برای مشتری خود ایجاد کنید و برای هر محصول یا خدمتی که مایلید به مشتری یا کاربر خود ارائه کنید ، برای آن شخص فاکتور با جزئیات تولید کرده و کاربر با مشاهده ی آن نیز می تواند با یکی از درگاه های پرداخت ، فاکتور صادر شده را دریافت نماید و در نهایت شما خدمت یا محصول درخواستی را برای کاربر ارسال نمایید.

ارتباط با مشتری

یکی دیگر از مشکلات فروشندگان ، ارائه پشتیبانی و یا خدمات پس از فروش به مشتری خود می باشد ، که معمولا با whatsapp یا تماس تلفنی انجام می گیرد ولی بازهم مشکل آن همانند قبل ممکن هست تمامی اطلاعات به یکباره از دست برود و مهم تر از آن در شبکه های اجتماعی امکان دسته بندی گفتگو وجود ندارد !

با خرید سیستم مدیریت مشتری vAcc می توانید به کاربر خود اجازه ی تولید تیکت (پیام پشتیبانی) دهید و همچنین تمامی تیکت ها دارای دسته بندی های انتخابی می باشند.

شما می توانید یک تیکت را درحالت پیگیری قرار دهید تا در زمان مناسب به صورت کامل به آن رسیدگی کنید.

سیستم مدیریت مشتری و دیگر کاربرد ها

این سیستم تنها برای فروشگاه های اینترنتی در بستر اینستاگرام قابل استفاده نیست و اشخاصی که به تازگی وب سایت خودرا راه اندازی کرده اند یا سیستم مدیریت محتوای آنها امکان مدیریت کاربر یا امکان تولید فاکتور برای مشتری را ندارد ، این سیستم می تواند گزینه ی مناسبی برای این دسته از کاربران نیز باشد.

دریافت گزارش درآمد

با این سیستم علاوه بر مدیریت دقیق مشتری ، قادر خواهید بود به صورت بازه های یکماهه ، نمودار گزارش درآمد نیز دریافت کرده و با ماه های گذشته عملیات مقایسه ای انجام دهید.

افزودن دیدگاه

آخرین نظرات