اسکریپت فیلم

ا

اسکریپت فیلم در قالب اسکریپت VIP یکی از راهکار هایی در جهت ارائه فیلم و سریال با قابلیت کسب درآمد و اشتراک سازی می باشد.

اسکریپت فیلم

فیلم سیستم به شما در جهت ارائه فیلم و یا سریال به کاربران شما کمک می کند. ارائه فیلم و یا سریال می تواند در قالب دانلود آن باشد یا اینکه به کاربر و تمامی بازدیدکنندگان شما اجازه ی پخش فیلم را می دهد.

پخش آنلاین فیلم

پخش آنلاین فیلم

محتوای فیلم می تواند آموزش برنامه نویسی و یا اینکه یک فیلم سینمایی باشد و محدودیتی در ارتباط با آن وجود ندارد. ولی قابلیت پخش با داشتن اشتراک پخش آنلاین امکان پذیر می باشد و کاربر شما بدون داشتن این اشتراک ، امکان استفاده از این قابلیت را نخواهد داشت.

اشتراک سازی در فیلم سیستم

فیلم اسکریپت

یکی از موارد مهم در سیستم فیلم ( اسکریپت فیلم ) ، امکان ایجاد و کنترل اشتراک ها می باشد که اسکریپت VIP در این موضوع به خوبی عمل می کند.

محدود سازی اشتراک در فیلم سیستم

اشتراک هایی که می توانید در اسکریپت VIP ایجاد کنید امکان محدود سازی های متفاوتی می باشد که درواقع به شما این امکان را می دهد تا برپایه تعداد روز ، تعداد دانلود روزانه و ترافیک دانلود (یا پخش آنلاین) اشتراک خودرا محدود سازی کنید.

محدود سازی اشتراک بر روی پوشه

این امکان فراهم گردیده تا شما بتوانید بر روی پوشه های مختلف سرور خود نیز محدودیت اشتراک قرار دهید و به همین صورت محتوا با دسته بندی مختلف ایجاد کنید.

مشاهده در تلویزیون هوشمند

به سادگی می توانید فیلم و یا سریال خودرا در تلویزیون هوشمند مشاهده نمایید و در هر لحظه از فیلم آن را متوقف (Pause) کنید.فیلم سیستم به راحتی قابل اجراست و شخص بیننده می تواند در هر سایزی محتوای خودرا مشاهده نماید.

پخش آنلاین
فیلم سیستم

امنیت لینک در فیلم سیستم

لینک ها در این سیستم کاملا ایمن شده می باشند و دارای مدت اعتبار مشخص می باشد. به همین دلیل محتوای اصلی بدون داشتن اشتراک قابل دسترس نمی باشد و امنیت لینک ها کاملا تضمین شده می باشند.

5 دیدگاه

 • بسیار عالی
  این قابلیت در آپدیت های بعدی اضافه خواهد شد؟ یا از قابلیت های فعلی اسکریپت هست؟

  • سلام
   پخش آنلاین اضافه می شود.
   دریافت اطلاعات پایه فیلم و ایجاد صفحه اختصاصی برای فیلم و ایجاد دانلود ، در بروز رسانی های آینده اضافه خواهد شد.

   • تشکر فراوان و خسته نباشید.
    چند تا سوال داشتم.
    1- اطلاعات پایه از جمله تصویر فیلم یا سریال و نام بازیگران و خلاصه داستان… با وارد کردن شناسه از imdb دریافت میشود ؟
    2-امکان ویرایش اطلاعات فیلم هم وجود خواهد داشت؟
    3- برای بازیگران و کارگردان و کشور ها هم صفحه جداگانه ای خودکار یا دستی ایجاد میشود؟
    4- در واقع صفحه اختصاصی برای بخش فیلم و سریال مشابه با پلتفرم هایی مثل فیلیمو خواهد شد؟
    5- در پخش آنلاین امکان توقف پخش و سپس مشاهده از همان دقیقه ای که پخش در بازدید قبلی متوقف شده بود وجود خواهد داشت؟
    6 – فایل هایی با پسوند mkv نیز توسط پلیر پخش میشود ؟ چون فایل های قدیمی سرور ما با پسوند mkv می باشد و مرورگر هایی مانند کروم و اپرا مشکلی در پخش این پسوند ندارند.
    7- آیا امکانش هست در پلیر زیرنویس با فرمت srt یا vtt برای فیلم قرار داد؟ یا اینکه کاربر بتواند از دستگاه خود زیرنویسی را برای پخش در پلیر باز کند؟
    8- آیا نرم افزار idm امکان شناسایی لینک دانلود موقع پخش آنلاین را دارد؟ یا لینک رمزنگاری میشود؟ چون میخواهیم برخی از محتوای سایت فقط امکان پخش آنلاین داشته باشد و امکان دانلود نداشته باشد تا کپی برداری نشود.

    • 1- بله ، ولی خلاصه داستان انگلیسی دریافت می شود. می توانید فارسی را درستی وارد کنید.
     2- بله در همان لحظه و یا بعدا امکان ویرایش وجود دارد.
     3- خودکار ایجاد می شود.
     4- درسته ولی فعلا نه به صورت گرافیک عالی
     5- فعلا خیر ولی پیاده سازی می شود.
     6- رفع این مشکل ارتباطی به پلیر ندارد ، درواقع مربوط به مرورگر می شود که نمی تواند یک سری از پسوند هارا پخش کند. ناچارا کاربر باید مرورگر خودرا تغییر دهد.
     7- کاربر به صورت دستی امکان اضافه کردن زیر نویس را دارد.
     8- این موضوع را تا حدی می توان جلوی آن را گرفت ولی برای این کار باید صدا و تصویر از هم جدا شده و در زمان پخش بر روی یکدیگر ست شوند که هم پخش آنلاین حرفه ای تر می شود و هم امکان دانلود آن سخت تر ولی معمولا راه برای دور زدن زیاد هست.

توسط Admin

آخرین نظرات