اشتراک نامحدود

ا

اشتراک نامحدود یکی از قابلیت های جذاب کننده برای هر نوع وب سایتی محسوب می شود. در کنار گزینه ی اشتراک های محدود شده ، می تواند قابلیتی چشم گیر برای کاربر در نظر گرفته شود.

درحال حاضر این قابلیت در اسکریپت VIP نسخه Final قرار گرفته است.

فروش و ساخت اشتراک نامحدود

فروش اشتراک نامحدود در کنار اشتراک های معمولی که در دیگر اسکریپت های وی آی پی مرسوم هست ، قابلیتی بسیار جذاب و کاربردی می باشد.نامحدود شدن اشتراک می توانید انتخاب را برای کاربر های حرفه ای آسان تر کند.

خرید اشتراک نامحدود توسط کاربر

در زمان تولید اشتراک ، ما پارامتر هایی را قرار داده ایم که شما به عنوان فروشنده می توانید اشتراک هایی به شدت شخصی سازی شده تولید کنید و کاربر نیز در زمان خرید می تواند گزینه های زیادی را برای خرید در نظر بگیرد.

پارامتر های نامحدود شدن

نامحدود شدن اشتراک ها می تواند شخصی سازی شود ، به عنوان مثال فقط شاید مایل باشید پهنای باند یا هر یک از پارامتر های دیگر نامحدود شود ! تمام این قابلیت ها به راحتی امکان پذیر می باشد.

تاثیر نامحدود شدن اشتراک در پخش آنلاین

پخش آنلاین نیز یکی از قابلیت های بسیار جذاب در اسکریپت وی آی پی می باشد ولی داشتن اشتراک مخصوص پخش یک بخش و اشتراک نامحدود نیز بخش دیگر از این جریان می باشد.شما هر یک از پارامتر های اشتراک نامحدود در نظر بگیرید ، مستقیما بر روی پخش آنلاین نیز تاثیر گذار خواهد بود.

پخش آنلاین نامحدود !

همانطور که در بالا ذکر شد ، قوانین اشتراک ساخته شده بر روی پخش آنلاین نیز تاثیر گذار می باشد. در نتیجه شما می توانید پخش آنلاین را از نظر تعداد مشاهده و حجم ترافیک برای کاربر خود محدود یا نامحدود کنید.

پخش آنلاین نامحدود
پخش آنلاین نامحدود

دریافت این قابلیت در اسکریپت VIP

با خرید اسکریپت VIP ، تمامی این قابلیت ها به صورت رایگان و فعال شده بر روی سیستم شما قرار گرفته و هیچ نیازی به هزینه ای اضافه تر نخواهد بود.

تخصیص اشتراک نامحدود به صورت دستی

شما می توانید از طریق پنل مدیریت خود به هر یک از کاربران مد نظر ، اشتراک نامحدود اختصاص دهید و یا همچنین اشتراک پخش آنلاین را به هر میزان که مایل باشید شارژ کنید.

دسترسی به پوشه ای خاص !

درصورتی که بخواهید حق عضویت یا اشتراک خودرا شخصی سازی کنید و پوشه های خودرا دسته بندی نیز بکنید ، به راحتی می توانید یک اشتراک را در پوشه های مختلف عضو کنید تا کاربر بتواند فقط به محتوایی خاص دسترسی داشته باشد.

افزودن دیدگاه

آخرین نظرات